MPN: AM0FIL001V056
USED
Lexium LXM 17 56A Choke
PV: 01 RL: 01
Shipping within 1 business day
30 Day Warranty on all purchases
Your purchase will include what is pictured and described above ONLY.
For more info or pictures, please visit our FAQs or contact us :
423 821-4712 - Sales@RiverCityIndustrial.com
Additional Information
- SKU:
- EBI2969
- UPC:
- Condition:
- Used
- Availability:
- Ships within 0-1 business days of full payment. Expedited shipping available.
- MPN:
- AM0FIL001V056
- SKU:
- EBI2969
- Listed:
- 2/26/2013
- Approx Shipping Dims (LxWxH):
- 13.000" x 10.000" x 8.000"