MPN: SMII480D
USED
Model SM II Surge Protector
Each of these units include all 9x C480 Surge Suppression Modules which are good for 480V AC, 3 Phase, 3 Wire + Ground Delta.
Shipping within 1 business day
30 Day Warranty on all purchases
Your purchase will include what is pictured and described above ONLY.
For more info or pictures, please visit our FAQs or contact us :
423 821-4712 - Sales@RiverCityIndustrial.com
Additional Information
- SKU:
- EBI2709
- UPC:
- Condition:
- Used
- Availability:
- Ships within 0-1 business days of full payment. Expedited shipping available.
- MPN:
- SMII480D
- SKU:
- EBI2709
- Listed:
- 9/18/2007
- Approx Shipping Dims (LxWxH):
- 20.000" x 16.000" x 10.000"
- Approx Shipping Weight:
- eBay Listing:
- UPC:
- Location:
- A 13A