MPN: 12ICW53A1A
USED
Var Relay
Type ICW
120 Volts | 5 Amperes | 60 Cycles
Pick-Up Range 25/100 | Single Phase Vars
Shipping within 1 business day
30 Day Warranty on all purchases
Your purchase will include what is pictured and described above ONLY.
For more info or pictures, please visit our FAQs or contact us :
423 821-4712 - Sales@RiverCityIndustrial.com
Additional Information
- SKU:
- DW0359
- UPC:
- Condition:
- Used
- Availability:
- Ships within 0-1 business days of full payment. Expedited shipping available.
- MPN:
- 12ICW53A1A
- SKU:
- DW0359
- Listed:
- 4/18/2017
- Approx Shipping Dims (LxWxH):
- 16.000" x 14.000" x 12.000"